Kurumsal

Yerli ve yabancı boyalı metal pazarına, 1994’ten bu yana hizmet vermeye devam eden COATCOIL; geniş ürün yelpazesi, yüksek üretim kapasitesi, kaliteli ve hızlı servis anlayışı ile müşterilerinin vazgeçilmez çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

Kurulduğu günden itibaren sektörün İLK üretici ve LİDER kuruluşu olarak 250.000 ton/yıl’a erişen üretim kapasitesi ve teknik üstünlükleri ile, Avrupa’nın sayılı kuruluşları arasında yerini almıştır.

Boyalı metal üretimini; istenilen miktarda, istenilen renklerde, güncel teknolojiye sahip İKİ BOYAMA HATTI avantajıyla en kısa teslim süresini gerçekleştirebilen COATCOIL, dünya standartlarında kaliteye ulaşmak isteyen firmaları bu coşkuyu paylaşmaya davet ediyor.

COATCOIL; galvaniz, soğuk sac, paslanmaz çelik, teneke ve alüminyumda talep edilen çok çeşitli ve hassas boya kalitelerinin imalatını başarı ile gerçekleştirmektedir. 0,20 mm – 2,00 mm metal kalınlıkları ile, 1500 mm’ye kadar enlerde yapabilen boyama işlemine ek olarak bünyesinde; dilme hattı, boy kesme (ebatlama) hattı bulunmakta olup, bu hatlarda koruyucu film uygulamaları da yapmaktadır

Boya üretim tesisi sayesinde; Pvdf, Polyester, Purpa boyaların üretimini en kısa zamanda gerçekleştirebilmekte olup, küçük tonajlı ve muhtelif renklerdeki tüm talepleri en kısa sürede yerine getirmektedir.

Kalite Kontrol laboratuvarları aracılığıyla tüm uluslararası kalite testlerini başarı ile gerçekleştirebilen ve ECCA üyesi olan COATCOIL, büyük ölçekli firmalar kadar küçük ölçekli firmaların da tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.Boyalı metal üretiminde kullanılan hemen hemen tüm boya çeşitlerini (Polyester, PVDF, Poliüretan Polyamid,Plastisol, Epoxy bazlı lak) düz, metalik, tekstüreli ve özel efektli olarak uygulamaktadır.

Kalite Politikamız için Tıklayınız..

Belgeler

FIRSAT ÜRÜNLERİ

BOYALI STOK MARKET